Zbieraj z klasą

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego projektu  „Zbieraj z klasą”, który polega na zbiórce baterii oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbierając baterie i sprzęt, szkoła otrzymuje punkty, które wymienione zostaną na nagrody!Zapraszamy wszystkich do udziału tym przedsięwzięciu i przynoszenie do szkoły elektroodpadów: komputerów, telewizorów, drukarek, starych żelazek, suszarek, zabawek elektrycznych, itp. Nie dość, że przysłużysz się drogi uczniu do ochrony środowiska, to jeszcze zapracujesz na wdzięczność mamy, babci czy sąsiadki, uprzątając sprzęt, z którym często nie wiadomo co zrobić. Koordynatorem projektu jest Pani Joanna Tomasik. Organizator projektu -ERP Batteries Poland Sp. z o. o.  Operator – REMONDIS Electrorecycling Sp. z o. o.