Sukcesy kajakarzy

W tym roku szkolnym wielki sukces osiągnęli uczniowie klasy 2c Szymon Nowobilski i Piotr Prusak. Trenują w KS START Nowy Sącz.Wywalczyli wspólnie złoty medal w Mistrzostwach Polski – kajakarstwo górskie w kategorii C2.
Ponadto tytuł Mistrza Polski każdy z nich zdobył w odrębnych kategoriach: Szymon – kategoria C1 Piotrek – kategoria K1. Warto dodać jeszcze wiadomość z ostatniej chwili! Polski Związek Kajakowy powołał Szymona na zawody międzynarodowe – Mistrzostwa Świata Juniorów i U – 23 w slalomie kajakowym w Bratysławie (Słowacja) – 12 – 23 lipca 2017 r.Piotrek jest na liście rezerwowej i ma nadal szanse zawalczyć o więcej.Życzymy im dalszych sukcesów! Szczególnie kibicuje im wychowawczyni oraz koleżanki i koledzy z klasy.