Pożegnanie absolwentów

23 czerwca 2016 roku uroczyście pożegnaliśmy absolwentów klas trzecich. Nie zabrakło wyróżnień dla najlepszych uczniów, sportowców, aktywnych wolontariuszy. Oto lista nagrodzonych: Sandra Bocheńska, Kinga Tabasz, Jakub Klimek, Natalia Dybiec, Gabriela Kulińska, Magdalena Mrzygłód, Aleksandra Obtułowicz, Anna Pawłowska, Karolina Pietrzkiewicz, Piotr Sokołowski, Katarzyna Woźniak, Justyna  Matusik, Marcin Hełczyński , Anna Kraj, Katarzyna Majcher, Dominik Michalik, Gabriela Pacholarz, Joanna Zielińska, Łukasz Oracz, Olga Kamińska,  Noemi Kusion, Mateusz Skoczeń, Alicja Szałajko, Kaja Tapek, Wojciech Olszak, Joanna Ligaszewska,

Egzaminy najlepiej zdali: Julia Sobczyk, Weronika Pisarska, Piotr Sokołowski, Karolina Pietrzkiewicz, Anna Michalska, Dobromiła Wątek, Zuzanna Janik, Anna Michalska,

Na szczególne wyróżnienie zasługują Marcin Hełczyński z klasy III d, który znalazł się w elitarnym gronie finalistów Małopolskiego Konkursu z Biologii oraz Piotr Sokołowski dwukrotny finalista Małopolskiego  Konkursu Informatycznego.

Najlepsi sportowcy: Julia Solska , Krystyna Stanek, Sandra Bocheńska, Kamila Wideł, Justyna Wojciechowska – dziewczyny wraz z drużyną zdobyły Mistrzostwo Małopolski w Piłce Ręcznej – kategoria gimnazja, Gabriela Pazgan – utytułowana kickboxerka, Arkadiusz Prażmo, Karol Michalik, Adrian Cabak, Kamil Baran, Przemysław Mółka– chłopcy wraz z kolegami z II b okazali się najlepszymi piłkarzami  w Nowym Sączu, Gabriela Pacholarz ( I miejsce w IV Halowym Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet Łącko 2016, I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Gimnazjada 2015/2016, Finalistka Makroregionalnej XVIII edycji Coca-Cola Cup w Rzeszowie 2016),  Kamil Bargieł i  Patryk Drożd –  IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej Chłopców 2015/2016.

Najaktywniejsi wolontariusze: Piotr Sokołowski, Klaudia Migacz, Gabriela Lulek, Kacper Janusz, Konrad Gawlas, Hubert Stanek, Przemysław Mółka, Arkadiusz Prażmo, Eryk Smoroń, Klaudia Pokrzywa, Klaudia Basta, Beata Oleksyk, Julia Solska, Natalia Dobrzańska, Monika Uryga, Sandra Bocheńska, Małgorzata Sławecka, Dominika Szewczyk, Krystyna Stanek, Kamil Bargieł, Anna Kraj, Katarzyna Majcher, Andrzej Karpiński, Damian Kotara, Szymon Jędrusik, Łukasz Oracz, Jan Dziedzic, Natalia Gniecka, Gabriela Jurczak, Klaudia Nowak, Marcin Hełczyński, Dominik Michalik, Olga Kamińska, Zbigniew Chruślicki, Michał Jakubczak.

Uroczystość zakończył program wspomnieniowy przygotowany w tajemnicy przez panią Jadwigę Papaj i Jolantę Górowską, a oparty na archiwach fotograficznych pani Anny Wantuch.

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w nowych szkołach. http://gim5.nsacz.pl/galeria/nggallery/galeria/pozegnanie-absolwentow