Mój Przyjaciel Robot – I miejsce dla naszego gimnazjum

W dniu 10.06.2015r odbył się w naszej szkole finał międzyszkolnego konkursu budowy i programowania robotów pt. „Mój Przyjaciel Robot”. Do rywalizacji stanęły zespoły uczniów z Gimnazjum nr 1, 2, 5 i 6. Zmaganie młodych robotyków obserwowało jury w składzie Piotr Grześków oraz Judyta Pasiut i Kamila Lis, które wyłoniło zwycięzców. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Piotr Sokołowski i Jarosław Nowiński z klasy 2c , którzy zajęli I miejsce. Ich opiekunem była Pani Marzena Czernecka .Wasi koledzy bardzo się ucieszyli z werdyktu jury, a także z cennych nagród, które otrzymali. Projekt realizowany był przez Fundację Nauki i Kreatywności współfinansowany przez Urząd Miasta Nowego Sącza. Kolejna tura warsztatów już w lipcu, zapraszamy do zapisów. Limit miejsc ograniczony.
GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM! W galerii znajdziecie zdjęcia z konkursu.