Mamy tytuł Szkoły Równego Traktowania!

W piątek 29 maja w Sejmie RP podczas konferencji podsumowującej projekt, w którym brała udział szkoła, został nam wręczony tytuł Szkoły Równego Traktowania. Jest to efekt działań uczniowskich w ramach szkolnego projektu „Art – Integracja. Integracja przez działania artystyczne”, którego koordynatorem była Elżbieta Słomka – Lewandowska. Uczniowie klas 2c i 1c wraz ze swoimi kolegami z klas integracyjnych przygotowywali na świąteczny kiermasz ozdoby wielkanocne, projektowali piktogramy i hasła antydyskryminacyjne na lnianych torbach i podkoszulkach, tworzyli szkolny fotoreportaż pt. „Inny? Normalny? Wyjątkowy!”. Wszystkim uczniom biorącym udział w projekcie dziękujemy za zaangażowanie, otwarte głowy i serca, a nauczycielom za życzliwość i pomoc. Więcej fotografii dokumentujących projekt znajdziecie w szkolnej galerii.