Kartki „Sursum Corda”

Kolejny raz uczniowie naszego gimnazjum podjęli współpracę z Fundacją Sursum Corda. Zadaniem wolontariuszy było rozprowadzenie świątecznych kartek (m.in. takie jak powyżej prezentowane). Akcję koordynowała pani Anastazja Plechta wychowawczyni klasy 2c. Uczniowie zebrali kwotę 400zł!
Dochód ze sprzedaży zostanie zainwestowany w pomoc ludziom, którzy bardzo jej potrzebują, chorym i niepełnosprawnym z programu „Na Ratunek”. Jest to program, który obejmuje dzieci i osoby dorosłe z terenu całej Polski.
W akcji sprzedaży kartek aktywnie zaangażowali się następujący uczniowie z klasy II c:
Karolina Fornagiel, Magdalena Horowska, Ewelina Kulczyk, Mariola Leśniak, Gabriela Marszałek, Zuzanna Piotrowska, Aleksandra Smajdor, Jakub Jurecki, Jakub Majoch, Szymon Mikusz, Daniel Mazurek, Łukasz Poręba, Piotr Prusak i Mateusz Turek.
Do akcji włączyli się także przedstawiciele samorządu – Kinga Młynarczyk i Tomasz Zając z klasy 1d.
Szczególne pochwały należą się Szymonowi Mikuszowi, który uznał że sprzedaż 65 kartek to pestka i koniecznie należy zamówić więcej. Dzięki jego skutecznej mobilizacji ostatecznie zamówionych zostało 180 przepięknych kartek!
Dziękujemy także za okazaną pomoc Pani Lidii Smajdor.
Pragniemy także podziękować wszystkim pracownikom i uczniom z naszego gimnazjum oraz Szkoły Podstawowej Nr 20 i Szkoły Podstawowej Nr 18, którzy okazali wielkie serce zakupując bożonarodzeniowe kartki!
Gorąco dziękujemy również wszystkim innym Osobom!