Wielkanocne cuda cudeńka, czyli przygotowania do kiermaszu wielkanocnego

Wielkanocne cuda cudeńka,  czyli przygotowania do kiermaszu wielkanocnego

Nasza szkoła już po raz kolejny organizuje kiermasz ozdób świątecznych. Koordynatorem tej charytatywnej akcji jest Pani Ewa Tomczak. W działaniach uczestniczą nie tylko uczniowie, ale i nauczyciele oraz rodzice.
Od kilku tygodni kleimy, lepimy, wycinamy, szydełkujemy i haftujemy, tworząc wielkanocne cudeńka, które sprzedawane będą podczas Niedzieli Palmowej 29.03.2015r. przy Kościele Matki Bożej Niepokalanej.
Cel jest szczytny, ponieważ zebrane pieniądze przeznaczone będą na pomoc naszej boliwijskiej koleżance Anaceli, którą adoptowała szkoła w misyjnej akcji „Adopcja na odległość”. Chcemy również dofinansować wyjazd na Zieloną Szkołę ubogim uczniom z klas integracyjnych.
Wszystkich ludzi o otwartych sercach zapraszamy w niedzielę na kiermasz. Wspólnie możemy pomóc tym, którzy tej pomocy bardzo potrzebują.