NOWY ROK SZKOLNY

4 września 2017 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Etap, który dla naszej społeczności będzie czasem wyzwań, kolejnych zadań i intensywnej pracy. Wdrożona w ostatnim czasie reforma edukacji poskutkowała tym, iż progi roku szkolnego przekraczamy jako Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nowym Sączu. Naszą szkolną rodzinę współtworzą obecnie Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Kingi, IV Liceum Ogólnokształcące Sportowe im. Świętej Kingi, Miejski Ośrodek Gimnastyki Korekcyjnej oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy.

Wszystkim naszym podopiecznym oraz pracownikom życzymy wytrwałości, wielu sukcesów, oraz radości z każdego dnia w szkole

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA